Kategorie

Nasady wentylacyjne

W naszym sklepie dostępne są rodzaje nasad wentylacyjnych:

• obrotowe

• statyczne

Jednymi z najpopularniejszych nasad wentylacyjnych obrotowych, to nasady typu TURBOMAX. Są one przeznaczone do mocowania na kanałach wentylacyjnych. Ich solidne wykonanie ze stali nierdzewnej oraz z miedzi daje gwarancje zadowolenia użytkownika. Głównym celem działania takiej nasady wentylacyjnej jest przede wszystkim zwiększenie ciągu wentylacyjnego. Prowadzi to do poprawy wymiany powietrza wewnątrz budynku. Obrotowa kula - bo tak inaczej moglibyśmy nazwać nasadę TURBOMAX – wprawiana jest w ruch dzięki sile wiatru, który na nią oddziaływuje. 

W naszej ofercie znajdą Państwo nasady o podstawie kwadratowej lub rurowej. Przy wyborze wymiaru podstawy należy pamiętać o tym, by przewód wentylacyjny został całkowicie zakryty. Ostatnią kwestią jest wybór nasady z uwzględnieniem wyglądu, co zależy tylko i wyłącznie od osobistych upodobań użytkownika. 

Nasady wentylacyjne statyczne - daszki 

Nasady statyczne, a więc popularne daszki, są niezbędnym zwieńczeniem każdego przewodu wentylacyjnego. Sprzedawane są one jako elementy standardowe w systemie SWR. Dostępne również w wersjach z dwoma, trzema lub czterema pierścieniami. Każdy daszek wykonany jest ze stali ocynkowanej.  W ofercie nasad wentylacyjnych statycznych dostępne są również deflektory. W budynkach wielorodzinnych często występują problemy z siłą ciągu wentylacyjnego, a wielość kanałów wentylacyjnych nie zawsze pozwala na zamontowanie nasad wentylacyjnych przeznaczonych do pojedynczych kanałów. Z tego powodu proponujemy system przedłużania komina z deflektorem. Jest on wykonywany z blachy ocynkowanej i świetnie nadaje się do ciągów wentylacyjnych w budownictwie wielorodzinnym. 

Zarówno daszek jak i deflektor ma za zadanie chronić przewód wentylacyjny przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Nasadom wentylacyjnym oferowanym przez nasz sklep nie straszny jest zatem śnieg czy deszcz. Dodatkowo umieszczenie daszka lub deflektora na zakończeniu przewodu wentylacyjnego daje bardzo ciekawy efekt wizualny zarówno przewodu jak i domu.  

W naszym sklepie dostępne są rodzaje nasad wentylacyjnych:

• obrotowe

• statyczne

Jednymi z najpopularniejszych nasad wentylacyjnych obrotowych, to nasady typu TURBOMAX. Są one przeznaczone do mocowania na kanałach wentylacyjnych. Ich solidne wykonanie ze stali nierdzewnej oraz z miedzi daje gwarancje...

czytaj więcej

Nasady wentylacyjne

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry