KK - system jednościenny do kotłów kondensacyjnych i pracujących w nadciśnieniu

KK - system jednościenny do kotłów kondensacyjnych i pracujących w nadciśnieniu

Jednym z najlepszych rozwiązań montowania systemu kominowego przy kotle kondensacyjnym jest zastosowanie rur i kształtek systemu KK. System ten przeznaczony jest do urządzeń pracujących w nadciśnieniu, które opalane są gazem lub olejem opałowym. Tego typu kotły mają to do siebie, że są dosyć specyficzne ze względu na swoje przeznaczenie oraz budowę.. Dlatego też system kominowy, który będzie odprowadzał spaliny z kotła musi posiadać specjalne parametry i odpowiednią strukturę. Taki też jest system KK. Wykonano go ze stali kwasoodpornej o odpowiednim składzie. Daje to gwarancję właściwego funkcjonowania kondensatu. Zawiera on bowiem kwas powstały w procesie spalania z wodą, który jest groźny dla przewodu kominowego, jednak to właśnie stal kwasoodporna umożliwia bezproblemowe działanie.

System KK to również doskonała szczelność w miejscach łączenia elementów. Możliwe jest to dzięki połączeniom typu: MUFA – NYPEL, które jednocześnie posiadają silikonowe uszczelki. To właśnie sprawia, że cały system jest idealnie szczelny, a co za tym idzie, nie wydostają się przez niego szkodliwe spaliny mogące stwarzać zagrożenie dla otoczenia.

Zarówno pojedyncze elementy, jak i cały system KK mają swoje zastosowanie jako wkłady kominowe do istniejących już szachtów, ale i można je użyć poza szachtami.

Można więc w skrócie podsumować, że system KK to:

- idealny system do kotłów kondensacyjnych opalanych gazem lub olejem opałowym;

- znakomita szczelność;

- możliwość montażu w każdych warunkach;

- gwarancja zadowolenia.

Na stronie głównej kategorii możesz sprawdzić pełną ofertę systemów kominowych nadciśnieniowych.KK - system jednościenny do kotłów kondensacyjnych i pracujących w nadciśnieniu

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Aktywne filtry