KZS - System jednościennych wkładów kominowych ze stali żaroodpornej

KZS - System jednościennych wkładów kominowych ze stali żaroodpornej

System KZS ten przeznaczony jest do urządzeń grzewczych z otwartą komorą spalania pracujących w podciśnieniu. Aby KZS miał swoje zastosowanie, to kocioł lub kominek musi być opalany ekologicznym paliwem stałym. Każdy element systemu wykonany został ze stali żaroodpornej o dwóch grubościach ścianek do wyboru:

  • 0,8 mm

  • 1,0 mm

Jak każdy system, również i KZS w gamie swoich produktów zawiera nasady kominowe.

W zależności od upodobania istnieje kilka możliwości przy okazji wyboru odpowiedniej nasady, są to:

- klasyczny daszek

- daszek z pierścieniami

- daszek Napoleon

- łapacz iskier

- deflektor cylindryczny

- deflektor typu H

- przejście dachowe

- osłona przeciwdeszczowa.

Niezależnie od modelu nasady, najważniejszą funkcją tego elementu jest ochrona przewodu kominowego przed szkodliwymi zjawiskami. Dodatkowo poprawiają one ciąg kominowy.

Daszek ma za zadanie chronić komin przed opadami deszczu i śniegu. Jest to możliwe dzięki jego budowie oraz kształtowi. Podobną funkcję spełnia deflektor.

Łapacz iskier wyłapuje iskry wydostające się z komina, dzięki czemu ryzyko ewentualnego pożaru ograniczone zostaje do minimum.

Za niewielką cenę można nadać swojemu kominowi ciekawy wygląd, co jednocześnie – co chyba najważniejsze – zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny oraz budynku.

Nasady kominowe - sprawdź całą ofertę na stronie głównej kategorii.KZS - System jednościennych wkładów kominowych ze stali żaroodpornej

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry